powrót

  • kotlownia 1
  • rozdzielacz 1
  • kotlownia 2
  • kotlownia 3

Instalacje grzewcze

Jedną z najczęściej wykonywanych przez naszą firmę usług są instalacje grzewcze. Zajmujemy się kompleksowym montażem w nowych budynkach a także modernizacją już istniejących. Naszym priorytetem jest stworzenie układu który będzie się cechował niskimi kosztami eksploatacji, niezawodnością i wygodą użytkowania Firma ukierunkowana jest na ekologiczne rozwiązania uwzględniając standardy najnowszej sztuki budowlanej.

W ramach naszej działalności wykonujemy:

- montaż kotłów gazowych kondensacyjnych stojących lub wiszących

- kontrole składu spalin

- montaż przepływowych ogrzewaczy gazowych

- montaż pieców na ekogroszek, oraz pelet

- montaż kaloryferów panelowych, żeberkowych, tzw. ”drabinek”, pętli ogrzewania podłogowego wraz z odpowiednimi izolacjami

- montaż urządzeń stosowanych w instalacjach centralnego ogrzewania jak np. sprzęgła hydrauliczne, rozdzielacze, filtry, pompy obiegowe oraz cyrkulacyjne, naczynia przeponowe, grupy bezpieczeństwa, zasobniki oraz bufory.

- montaż układów spalinowo powietrznych a także przewodów dymowych

- stawianie kominów systemowych

- montaż systemów sterowania ogrzewaniem, systemów inteligentnego domu

- montaż instalacji gazowych

Podczas realizacji każdego zlecenia pomagamy dobrać najlepsze rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo użytkowania oraz obniży rachunki za media. Ogromne doświadczenie i indywidualne podejście do klienta sprawia że każda inwestycja jest wykonana w sposób profesjonalny i z satysfakcjonującym efektem.