powrót

  • meble na wymiar
  • meble na wymiar
  • meble na wymiar

Meble

Meble na wymiar, meble pod zabudowę, szafy wnękowe

Od kilku lat świadczymy dla naszych klientów usługi związane z wykonaniem mebli na wymiar, tych do zabudowy a także wolnostojących.

Rozwijamy się, wprowadzamy nowe technologie, a popyt na nasze meblarskie usługi rośnie.

Dlaczego? Przecież na rynku jest tyle firm… A wyróżnia nas przede wszystkim fachowe podejście do klienta i nasza wiedza. Tworzymy w tej kwestii damsko – męski duet świeżego spojrzenia na wiele kwestii. Dekoratorski zmysł żony oraz techniczny męża, potrafią sprostać wszystkim przeciwnościom jakie napotyka się we wnętrzach.

Meble tworzymy z pasją, w wysokim standardzie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i służymy radą. Stosujemy dużo wygodnych i funkcjonalnych patentów. W kuchniach wszystko ma swoje miejsce, aby można było łatwo funkcjonować. Montujemy kosze cargo, modern boxy, kosze narożne. Stosujemy przeróżne systemy otwierania szafek. Wszystko zależy tutaj od wyobraźni. Obecnie na rynku dostępnych jest setki różnych mechanizmów.

W szafach do zabudowy można również rozmieścić wiele elementów, drążek, półki, szuflady, kosze, ciekawe oświetlenie itd. Również meble łazienkowe można zaplanować w ciekawy sposób.

Wyróżnia nas jeszcze jedno! Przeciętna firma zajmująca się tworzeniem mebli nie ma zielonego pojęcia, bądź chęci na dostosowanie i podłączenie instalacji np. w kuchni lub łazience. My te czynności wykonujemy w cenie montażu mebli.

Na co czekać? Myślicie o zmianie mebli, bądź chcecie dostosować meble do wnętrza – zapraszamy! Stworzymy też ciekawy projekt i pomożemy Wam wyobrazić sobie efekt końcowy. Więcej na temat projektów, znajdziecie w zakładce ‘projektowanie’.