powrót

  • image1
  • image2
  • image1

EKOREM

Profesjonalne usługi remontowe i w dziedzinie automatyzacji budynków

Witaj na stronie internetowej firmy PUH Ekorem! Działamy w branży budowlanej i automatyzacji budynków na terenie Śląska i woj. opolskiego, a w tym miejscu chcielibyśmy przybliżyć Państwu ofertę naszej firmy. Wielu klientów zaufało nam i zachwalało innym nasze usługi w zakresie remontów i aranżacji wnętrz, ponieważ wykonujemy profesjonalne i odpowiednio dopasowane do możliwości finansowych klienta, kompleksowe renowacje budynków. Oprócz standardowych usług w tej branży, takich jak kafelkowanie, wykonywanie instalacji gazowych, elektrycznych, grzewczych, wodnych, sufitów podwieszanych etc. zajmujemy się również automatyzacją budynków. Inteligentne domy, mieszkania i biura to oszczędność energii na oświetleniu i ogrzewaniu nawet do 50%, jak również znaczne zwiększenie komfortu użytkowania i wartości posiadanej nieruchomości.

Doświadczenie

Przedsiębiorstwo Ekorem rozpoczęła samodzielną działalność, bazując na doświadczeniach firmy budowlanej "Bartex". Arkana sztuki budowlanej są tu przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dostosowując się do dynamicznych zmian w branży i technologiach. Wiele zleceń wykonanych przez naszą firmę przyczyniło się do opracowania własnych rozwiązań.

Kompleksowość

Jednym z naszych atutów jest fakt, że klient nie potrzebuje już mnóstwa niezależnych fachowców, elektryka, hydraulika, kafelkarza, ponieważ wszystkie te funkcje są zapewniane przez nasz doświadczony zespół pracowników. Na każdym etapie służymy pomocą i fachowym doradztwem w kwestii doboru materiałów i technologii odpowiadających funkcjonalności i cenie odpowiedniej dla indywidualnego klienta.

Fachowe doradztwo

W każdej kwestii, wpływającej na użyteczność i estetykę rozwiązań, oferujemy kilka alternatywnych możliwości. Przedstawiamy zalety i wady każdej z nich oraz doradzamy najlepsze w danej sytuacji.

Ogranicza Cie jedynie wyobraznia...

Wyobraź sobie dom lub mieszkanie, po wejściu do którego system rozpoznaje użytkownika i w zależności od indywidualnych preferencji włącza jedne światła, a wyłącza drugie i zmienia ich poziom jasności według wcześniej ustalonej sceny świetlnej. Temperatura pokoju podnosi się o kilka stopni lub w wypadku zbyt dużej temperatury załącza się klimatyzacja. Rolety samoczynnie się podnoszą lub opuszczają, a lamelki żaluzji ustalają swój kąt w zależności od natężenia światła słonecznego. A to tylko początek możliwości...

Myślisz, że na tego rodzaju usługi stać tylko nielicznych? Postęp technologiczny umożliwia wykonanie coraz bardziej skomplikowanych systemów w zdecydowanie niższej cenie, niż jeszcze kilka lat temu. Do tego systemy inteligentnych domów i mieszkań przyczyniają się do oszczędności pieniędzy przeznaczanych na rachunki, jak również do ochrony środowiska. Jest to inwestycja, która sama się zwraca po kilku latach!