powrót

Specjalista - sklep z wyposażeniem wnętrz


Specjalista ma przyjemność polecić firmę P.U.H EKOREM Olesiejuk Łukasz, z którą współpracujemy od kilku lat, a co najważniejsze jesteśmy w pełni zadowoleni z tej współpracy.

O klasie przedsiębiorstwa świadczy imponująca wiedza o własnej ofercie. Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że pracownicy firmy są fachowcami w swojej branży.

(...)Dzięki właściwemu podejściu przedsiębiorstwa, klient czuje się obsłużony z należytą uwagą i zaangażowaniem.


zobacz referencję

WEBAR


Firma WEBAR ma przejmnośc polecić firmę P.U.H. EKOREm (...). Współpraca rozpoczęła się cztery lata temu i trwa nadal, ponieważ jest bardzo skuteczna i przyjemna.

Kontrahent jest wart polecenia tym, którzy w selekcji partnera biznesowego sugerują się terminowością usług.

Firma EKOREM wyróżnia się fachowym doradztwem i zanjomością aktualnych trendów w swoim fachu

Istotne jest również to, że wyróżnia ich jakość usług. Standard firmy jest na najwyższym poziomie.


zobacz referencję

Ryszard Stybliński


Firmę "EKOREM" polecił nam znajomy. Od samego początku p. Łukasz wzbudzał nasze zaufanie i tak pozostało do dnia dzisiejszego. Rozpoczęliśmy od remontu kuchni. Priorytetem dla nas była dobra funkcjonalność tego pomieszczenia. I tu po raz pierwszy zostaliśmy zaskoczeni. Żona p. Łukasza, Ewelina, okazała się świetnym projektantem i wydatnie pomogła nam w ergonomicznym rozmieszczeniu sprzętów (...).

Myślę, że po tym co napisałem nie muszę nikogo zachęcać do skorzystania z usług firmy. My sami już myślimy o następnym remoncie... i ta myśl nas nie przeraża.


zobacz referencję