Łazienka w bieli i czerni :) zza ściany naszej czarnej kuchni!

Zima trwa.. Na szczęście słonko świeci i poprawia nastroje zmarzluchów. Dziś dla towarzystwa biało – czarna łazienka, do pary z czarną kuchnią.
Jak wcześniej wspominaliśmy, całe mieszkanie było wykonane w jednym stylu. Przed Wami łazienka retro z elementami drewna. Wspaniale komponuje się z kuchnią.
Po wejściu, już na pierwszy rzut oka, świetnie prezentuje się nam biała, okrągła umywalka, która stoi na pięknym blacie, wykonanym z jesionu, który następnie pomalowano na kolor czarny. Wszelkie szczegóły m.in. syfon, tworzące tu kompozycję z umywalką, są oczywiście w czerni. Całości dopełnia czarna bateria podtynkowa, która ma piękne kurki i wylewkę – retro. Na wprost, tuż za umywalką, jest wc podwieszane na stelażu. Strefę wc oddziela od części prysznicowej prosta ścianka typu walk in. Nie ma tutaj ani typowej kabiny, ani brodzika. Po prostu wchodzisz do łazienki i bierzesz prysznic. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, a dodatkowo bardzo estetycznie wygląda. Tutaj na zachwyt zasługuje na pewno zestaw natryskowy z deszczownicą. Jego styl mówi sam za siebie i oczywiście jest czarny. W ścianie udało się wykonać małą półeczkę na kosmetyki. Całości dopełnia odpływ liniowy, który jest świetnie podkreślony przez kafle, na których mimo spadu łączą się wzory. Przed strefą prysznicową mamy murek oraz piękną zabudowę. Wewnątrz ukryto pralkę oraz półki. Powyżej są też półeczki otwarte. 
Na ścianach położono kafelki typu metro oraz ciemną fugę. Na podłodze piękne wzorzyste płytki.Też czujecie tu nawiązanie do kuchni?
Całość tworzy połączenie estetyki, prostoty i poczucia stylu. Niesamowite jest to, że można zmieścić tak wiele, w tak niewielkiej przestrzeni, przy zachowaniu tak pięknej formy. 
Przed remontem, mieszkanie było w totalnej ruinie po poprzednim właścicielu. Wymieniliśmy tam dosłownie wszystko. Efekt przerósł nas samych. Gdybyście zobaczyli jeszcze sypialnię…., ale to już zostawimy tylko naszym inwestorom. Niech się cieszą sobą i swoją nową przestrzenią.
Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was do zmian oraz że pobudziliśmy Waszą wyobraźnię 🙂 Jeśli potrzebujcie więcej inspiracji i pomysłów, zapraszamy! Rozgrzewamy się wraz z Nowym Rokiem.