Kolejna odsłona kuchni pod wymiar dla naszych Przyjaciół :)

Dzisiaj kolejna odsłona naszej twórczości 🙂 Kolejna kuchnia, która została zainspirowana poprzednim projektem – naszą perełką. Zaprzyjaźniona z nami rodzina postanowiła odświeżyć swoją kuchnię, projekt jest nieco podobny do poprzedniego, bo bardzo spodobały się niektóre praktyczne rozwiązania, które mogliśmy na żywo zaprezentować. Jedak kuchnia zupełnie inna. Moja żona również odnalazła się tutaj jako dekorator wnętrz, gdyż pomagała inwestorom w doborze gustownych i funkcjonalnych połączeń, element po elemencie. Połączenie nowoczesności z klasyką sprawdziło się tutaj w stu procentach. Stonowane barwy – biel, szarości w połączeniu z imitacją drewna, ciekawie połączono pięknym żywym, turkusowym kolorem. Niestety na zdjęciach nie można odzwierciedlić tego koloru. Jest on w palecie barw firmy Dulux. Jak poprzednio zaprojektowaliśmy kuchnię od A do Z. A nie było to proste, gdyż kuchnia jest długa i wąska, co mogło być utrudnieniem. Ale nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko wykonaliśmy pod wymiar, zastosowaliśmy wiele funkcjonalnych elementów jak kosze cargo oraz szuflady modern box. Również oświetlenie bardzo spodobało się właścicielom tego mieszkania, gdyż zastosowano wężyki LED we wnęce przy suficie, jak również ruchome oświetlenie punktowe, które tutaj pełni rolę oświetlenia głównego. Nadaje to ‘ciepła’ wieczorami, a także generuje dużą oszczędność.  Ciekawym elementem tej kuchni jest również sprzęt AGD. Zamontowano tutaj płytę ceramiczną gazową, która jest niezwykle ciekawym urządzeniem, Gotowanie odbywa się na gazie, którego płomień znajduje się pod płytą ceramiczną. Sama płyta wygląda na elektryczną. W prosty sposób możemy regulować moc płomienia, a co najciekawsze możemy zaoszczędzić nawet 30 % energii. Polecam poczytać o takich płytach. Ciekawe rozwiązanie. Dodatkowo inwestorzy wybrali niezwykle funkcjonalny piekarnik, który posiada wiele atrakcyjnych funkcji, w tym gotowanie na parze. 
Kuchnia marzenie, zwłaszcza że prawdopodobnie nikt nie zauważył, że sprytnie połączono kilka elementów sprzed remontu. Jak łatwo spostrzec, optycznie również pomieszczenie wydaje się większe, gdyż odsłonięto okno i więcej światła może wnikać do mieszkania. 
Podsumowując inwestorzy zadowoleni, szczęśliwi i już czekają na pomysł remontu kolejnego pokoju 🙂 A my… Nie spoczywamy na laurach i idziemy do przodu. Czas na kolejne wyzwania 🙂
I PAMIĘTAJCIE… OGRANICZA WAS JEDYNIE WYOBRAŹNIA 🙂